Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Çanakçı Kaymakamlığı tarafından “İyi ki doğdun hepimiz seninleyiz” projesi başlatıldı.

Çanakçı Kaymakamlığı tarafından başlatılan proje kapsamında ilçede öksüz, yetim ve parçalanmış aile üyesi olan ilgiye muhtaç çocuklar tespit edilerek, Kaymakam Hasan Akbulut ve kurum amirlerinin katılımlarıyla kendi evlerinde aile bireyleriyle birlikte doğum günleri kutlanıyor.

Kaymakam Hasan Akbulut, projenin amacının geleceğin teminatı çocukların mutlu günlerinde yanında olmak olduğunu söyledi.

Projenin Çanakçı Kaymakamlığı koordinesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığının işbirliği ile gönüllü öğretmenlerin katılımlarıyla devam edileceğini ifade eden Akbulut, şunları kaydetti:

“Bu projedeki amacın geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bu mutlu günlerinde yanlarında olarak onların yalnız olmadıklarını hep birlikte büyük bir aile olduğumuzu onlara hissettirmektir. Böylelikle çocuklarımızın mutluluklarına katkı sağlıyoruz. Öksüz, yetim ve parçalanmış aile üyesi olan ilgiye muhtaç çocuklarımıza yönelik başlattığımız projemiz devam edecek ve her zaman onların yanlarında olacağız” ANAKI KAYMAKAMI