Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

                   Görele Belediye Başkanı ve AK Parti Görele Belediye Başkan Adayı Tolga Erener’in 31 Mart’ta gerçekleşecek olan mahalli seçimlerdeki yol arkadaşları belli oldu.
               31 Mart Mahalli seçimler öncesi yenilenen kadroyla Görele halkının huzuruna çıkan Görele Belediye Başkanı ve AK Parti Görele Belediye Başkan Adayı Tolga Erener’in belediye meclis üyesi adaylarının birinci sırasında mevcut meclis üyesi Ahmet Süleymanoğlu, kontenjanda ise Bayram Usta bulunuyor.
                   Mevcut meclis üyelerinden Halil Ekiz’in 5. Sırada, Mustafa Genç’in 4. Sırada bulunduğu liste şu şekilde oluştu.
                   “1. Ahmet Süleymanoğlu, 2. Servet Arslan, 3. Hediye Dülger, 4. Mustafa Genç, 5. Halil Ekiz, 6. Hüseyin Hayta, 7. Akın Yılmaz, 8. Engin Cin, 9. Recep Çelik, 10. Yurdagül Kepoğlu, kontenjan Bayram Usta”
İl Genel Meclis Üyesi adayları ise Şengül Şahin, Ali Çolak ve Erhan Karakoç’tan oluştu.
                  Görele Belediye Başkanı ve AK Parti Görele Belediye Başkan Adayı Tolga Erener, yenilenen kadroyla, yeni bir dönem için yola çıktıklarını söyledi.
                Belediye meclis üyesi adaylarıyla vatandaş ve esnaf gezisiyle halkın huzuruna çıktıklarını belirten Erener, “Tevazu, samimiyet, gayret ile ‘Önce millet, Önce memleket’ diyerek, yeni dönem için yola çıktık. Beş yıllık Belediye Başkanlığım döneminde ilçeye getirdiğimiz yenilik ve hizmetlere yeni dönemde de devam etmek istiyoruz. Bu çıkmış olduğumuz yolda halkımızın yeniden bizleri destekleyeceğine inanıyoruz. Gençlerinde yer aldığı belediye meclis üye listemizde açıklandı. Olumlu yönde tepkiler alıyoruz. İnşallah yolumuza devam edeceğiz” dedi.TOLGA ERENER YOL ARKADALARI