Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Görele Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda hizmete açılan aşevi, Ramazan ayında vatandaşların hizmetinde olmaya devam ediyor.

Bu vesileyle vatandaşlar birlik ve beraberlik içerisinde iftarını açarken, okunan kuranı kerim tilaveti ile de ramazan ayının manevi duygusunu içlerinde yaşıyor.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener eşi Fatmagül Erener ile birlikte ramazan ayının ikinci gününde aşevimize gelen vatandaşlarla açtı.

Erener, her yıl olduğu gibi bu yılda ramazan ayının manevi duygusunu birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaya devam ettiklerini söyledi.

Vatandaşların güzel bir ortamda, uygun bir şekilde aşevinden istifade edebilmesi için tüm olanakların sağlandığını belirten Erener, "Birçok rutin yaptığımız toplantı ve etkinliklerin yanı sıra Ramazan Ayında da vatandaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye hizmetlerimizle vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Bereket ve bolluğun yaşandığı Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.AEV 1AEV 2