Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Görele’de ‘19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi.

Görele Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve toplamda 5 kurumun katıldığı voleybol turnuvasında finale yükselen İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığının arasındaki karşılaşmayı İlçe Emniyet Müdürlüğü kazanarak turnuva şampiyonu oldu.

Kapalı Spor Salonunda oynanan karşılaşma sonunda kupa töreni düzenlendi.

Kupa törenine katılan Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş ve Belediye Başkanı Tolga Erener tarafından, turnuvaya katılan takımlara katılım belgeleri ile şampiyon olan takıma ise şampiyonluk kupası ve madalya takdim edildi.

Kaymakam Ermiş, sanatla anılan Görele’nin isminin artık sporla da anıldığını söyledi.

Turnuvada emeği geçenlere teşekkür eden Ermiş, “‘19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yılı etkinlikleri kapsamında ilçemizde düzenlenen turnuvamız sona erdi. Güzel bir etkinlik oldu. Ben turnuvada birinci olan İlçe Emniyet Müdürlüğünü tebrik ediyorum. İsminin sanatla anılan ilçemiz artık sporla da anılacaktır. Görele Belediyesi Hentbol Takımımız bu sene Süper Lig’de mücadele edecektir. İlçemiz spor takımının ise mücadele ettiği Bölgesel Amatör Liginde neler başarabileceğini kanıtlamıştır” dedi.EMNYET MDRL AMPYON 2