Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve DTO yönetimi üyelere dokunmak üzere gittiği Karadeniz ziyaretlerine devam ediyor.

Görele Liman Başkanlığını da ziyaret eden İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, burada Liman Başkanı Erhan Zeynel ve Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ile bir araya geldi.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, toplantıların devam edeceğini belirterek, "Sizlerle bir araya gelip dertlerinizi dinleme arzusundayız. Çünkü bir tane Türkiye ve bir tane denizcilik var. Farklı sektörleri yakından tanıdıkça görüyorum ki denizcilik ülkemizin gündeminde arkalarda alt sıralarda bizden çok daha önde olan ama aslında büyüklüğüne baktığımızda bizden geride olan sektörler çok daha fazla destek görüyorlar. İşte bunu kırmak içinde biz tek vücut olarak Ankara'nın karşısına çıkmamız gerekiyor. Çünkü birlikte dirlik ve bereket var bunu bu şekilde düşünüyorum" dedi.

Liman Başkanı Erhan Zeynel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran’a Görele ziyareti dolayısıyla ilçenin kültürü olan kemençe hediye etti.GRELE ZYARET 1GRELE ZYARET 2