Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Görele Gençlik Merkezi gönüllü gençleri tarafından toplanılan mama desteği Görele Belediyesi Hayvan Barınağına ulaştırıldı.

Görele Gençlik Merkezi gönüllü gençleri bu sefer sokak hayvanları için el ele verdi. Gençler harçlıklarından biriktirdikleriyle sokak hayvanları için topladıkları mamaları hayvan barınağına ulaştırdı.

Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan Özarslan önderliğinde Hayvan Barınağını ziyaret eden gençler, can dostlarımız tabir ettikleri sokak hayvanlarını ziyaret ederek, onlara sevgilerini ilettiler.

Müdür Özarslan, 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da gençlerle birlikte hayırda yarışacaklarını söyledi.

Gençlik merkezi olarak başlatılan Mama Desteği Kampanyasına katılan gönüllü gençlerin sokak hayvanları için el ele verdiğini belirten Özarslan, “Harçlıklarından artan minik rakamlarla can dostları için topladıkları mamaları Görele Belediyesi Hayvan Barınağına ulaştırdık. Can dostlarımızın bu vesileyle hem karınlarını doyurduk hem de onlara sevgimizi ilettik. Gönüllü gençlerimizle her daim sokak hayvanlarının yanında olacağız. Bu güzel ve hayırlı işlere destek vermek isteyen gençlerimizi, gençlik merkezine bekliyoruz” dedi.GENLK MERKE 1GENLK MERKE 2