Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Görele Karadeniz Omurilik Felçliler Derneği tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinde engelliler ve geceye katılanlar gönüllerince eğlendi.

Görele Karadeniz Omurilik Felçliler Derneği tarafından düzenlenen geceye Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Ak Parti Görele İlçe Başkanı Kamil Ok, MHP Görele İlçe Başkanı Volkan Işkın, İYİ Parti Görele İlçe Başkanı Salih Seferoğlu,Hayırsever İş Kadını Melahat Gürel, Giresun İşKur İl Müdürü Mustafa Sarı, Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Merve Yıldırım, Aile ve Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Tosun, Türk Kızılayı Giresun Şubesi Murat Cansız, Giresun Deniz Yıldızı Derneği Başkan Yardımcısı Ferhat Deniz, Görele Karadeniz Omurilik Felçliler Derneği Başkanı Asiye Divli, yöneticiler ve çok sayıda davetli katıldı.

Düzenlenen gecede açılış konuşması yapan Görele Karadeniz Omurilik Felçliler Derneği Başkanı Asiye Divli” Derneğimiz tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma gecesine hepiniz hoş geldiniz“ dedi.

Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş” Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği güzel bir organizasyona daha imza attı. Engelsiz yaşam için, siyaset, sivil toplum, bürokrasi, iş dünyası, engelli vatandaşlarımız, hayırseverler, sanatçılar, basın bir aradaydı. Asiye Divli başkanımız başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler” dedi.

Gecede engelli vatandaşlarımızla yakından ilgilenen Belediye Başkanı Tolga Erener, hiçbir bireyin engelli olmadığını, engellerin sadece kalpte ve gönülde olduğunu söyledi.

Belediye olarak her daim engelli vatandaşların yanında olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Tolga Erener, “Genel merkezi Görele’de bulunan Karadeniz Omurilik Felçliler Derneği zor koşullar altında ilçede hizmetler yapmaya, engelleri aşmaya gayret gösteriyor. Bizde Belediye olarak kendilerinin yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Sunuculuğunu Musa Ada’nın yaptığı gecede İbrahim Can, Işıl Işıl, Hazar Yıldız, Faruk Topal, İbrahim Öztürk ve dernek yöneticisi Metin Kır’ın söylediği eserler geceye katılanlara zevkli dakikalar yaşattı.

Gece plaket töreni ile sona erdi.OFD GECE 1OFD GECE 2OFD GECE 3OFD GECE 4