Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz ilçedeki altyapı çalışmalarını kesintisiz olarak devam edeceğini belirtti. 

Acil olan yerlerdeki çalışmaları öne aldıklarını belirten Başkan Karadeniz, ”Çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etmektedir.  Bizim sorunlarımız ne zaman çözülecek diye kimse endişe etmesin, sıra size de gelecek. Şu anda Altınlı mahallemizde altyapı çalışmalarımız devam etmektedir.  Altınlı Mahallesi’nde yıllardır göz ardı edilen menfez çalışmalarında ilk kepçeyi vurduk. Önce altyapısını oluşturmak için kanalları temizliyoruz. Ardından bu sıkıntıyı tamamen halletmek için borularla yağmur-su giderine bağlayacağız. Bahanelerin ardına saklanmadan, unutmadan ve geçiştirmeden her işlemi planlayarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizi unuttuk sanmayın hepsine sıra gelecek” dedi.

Altınlı Mahallesinin çalışma yapıldığı yerdeki vatandaşlar ise, ”Başkanımız sağ olsun. Özellikle yağmur yağdığında çok olumsuzluklar yaşıyorduk.  Başta Başkanımız olmak üzere muhtarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular. ALTINLI MAHALLES