Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Çanakçı Belediyesi ilçeye yeni Pazar yeri kazandırmak için ilçe halkıyla beraber el ele verdi.

Çanakçı Belediye Başkanı Tuncay Kasım, belediye çalışanları ve ilçe halkıyla beraber ellerine eldivenleri takarak, yeni Pazar yeri için çalışmalara başladı.

Belediye Başkanı Tuncay Kasım, “Biz kendi göbeğimizi kesmeyi çoktan öğrendik. O nedenledir direncimiz, üretkenliğimiz, imecemiz” diyerek, yeni Pazar yeri için çalışmalarda sona gelindiğinin müjdesini verdi.

Yeni Pazar yeri için elini taşın altına koyan herkese ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Kasım, duygularını şöyle ifade etti.

“İşçiliğini Belediyenize ait tüm personelce ve hiçbir gün bizi yalnız bırakmayan halkımızla yaptığımız yeni Pazar yeri imalatımızda sona yaklaşıyoruz. Son iki çalışma günümüzde emeğini/ alın terini bizimle birlikte döken kardeşlerimiz/ yoldaşlarımız vardı yanımızda; en yakışıklısı Emirhan’ı başta yazmak zorundayız. Cami yanı muhtarımız Adem Şenel en şanssız olanıydı, çünkü bir kare dahi fotoğrafını almamışız. Ali Şenel dayımızdır, titizliğine hayran kaldık. Yeni Şadı köyümüzden Bahtiyar yoldaşımız ve Ahmet Şengün abimiz bugün pert oldu, ama bir yoldaşın sözünde durması gerektiğini bir kez daha kanıtladı. Çaylarımız Sinan Kıdık kardeşimizden ve Belediyemizin İsmet Abisindendi her zamanki gibi. Dondurma jestiyle bizi mutlu eden Murat Kıdık kardeşimizle, yeni dondurmacımız İsmail Usta kardeşimizi unutmamız mümkün değil. Meşrubatımızı getiren Ramazan Koca kardeşimiz, günün en sıcak zamanında yetişti. Ve son olarak her biri benim kardeşim/yoldaşım/evladım olan mesai arkadaşlarım Alli Öztürk, Ömer Koca, Hilmi Koca, Mehmet Koca, Ersin Kamber, Ali Bilge, Ömer Katırcı, Ali Emir, Kerim Katırcıoğlu, Tuncay Koca, Özkan Koca, Salih Katırcıoğlu, Cevat Koca, Hüseyin Karaman, Servet Horuz’u yazmadan geçmemiz mümkün değil. Ürettiğimiz her şeyin asıl kahramanları onlardır”can 1can 2