Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Eynesil sahilindeki plajın soyunma kabinler ve tuvaletleri kırılıp, yakılarak tahrip edildi.

Yapıldıktan bu yana sürekli olarak kırılıp yakılan plajdaki bu yerler için vatandaşlar büyük tepki gösterdi. 

Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz bu kişilerin tespitinin kolay olduğunu belirterek, ”Sizleri bulup deşifre etmek bizim için fazlasıyla kolay olacaktır” dedi.

Kim ya da kimler tarafından yapıldığı belli olmayan olaydan sonra açıklamada bulunan Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, ”Bireyin kendini aşması ve özgür ruhlu olmak; her şeyi yakıp yıkmak, her şeyi ardında bırakmak, her şeyi reddetmek, her şeye itiraz etmek ve canının her istediğini yapabilmek değildir. Kendini de konulara dahil edebildiği adil bir sorgulamadır.

Bu gençler hakkında yorumu sizlere bırakıyoruz. Plajımızdaki bu kameyle 3 kez yakıldı, 2 kez kırıldı, geçtiğimiz günlerde yine aynı şekilde tahrip edildi. Kamu malı demek hepimizin malı demek diyoruz, pek anlaşılmıyor galiba. Kamu malı demek yetimin hakkı demek desek anlaşılır mı? Gençler! Buralar gücünüzü sınayacağınız noktalar değil, sizleri bulup deşifre etmek bizim için fazlasıyla kolay olacaktır. Lütfen bunu yapmaktan vazgeçin. Gençliğinizde ‘Kamu malına zarar vermek’ gibi bir kara leke ile dolaşmayın. Bu sizler için yaptığımız son uyarıdır” dedi.