Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Ak Parti Eynesil İlçe teşkilatı yönetin kurulu üyeleri ikinci defa Hüseyin Mürtezaoğlu başkanlığında bir araya geldi.

Eynesil İlçe Parti binasında ki toplantıya İlçe Koordinatörü Veysel Esen’de katıldı. Toplantı gündeminde olan yeni yönetimin görev dağılımı gerçekleştirildi. Yeni yönetimin görev dağılımında,

Asil Yönetim Kurulu Üyeliklerine Esma Yetim, İbrahim Kurtal, Halil Gürel ve Hacer Palak, Teşkilatlanma Başkanlığına Özgür Kemal, Medya ve Tanıtım Başkanlığına Samet Karataş, Seçim İşleri Başkanlığına Mustafa Aydın, Mali ve İdari İşler Başkanlığına Yakup Göçek, Sekreterya Birim Başkanlığına Mustafa Öztürk, Siyasi ve Hukuk İşler Başkanlığına Ahmet Kavgacı, Sosyal Politikalar Birim Başkanlığına Özlem Torun, Yerel Yönetimler Başkanlığına Mahmut Kara, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığına Nurol Mican ve Ekonomi İşler Başkanlığına Şeref Ferit Gül getirildi.

KAYMAKAM KOÇ’A ZİYARET

Yönetim kurulu oluşturulduktan sonra görev dağılımını da gerçekleştiren AK Parti Eynesil İlçe teşkilatı Eynesil Kaymakamı İdris Koç’u ziyaret ettiler. Kaymakamlık Makamında gerçekleştirilen ziyarette İlçe Başkanı Hüseyin Mürtezaoğlu, Kaymakam İdris Koç’a yönetim kurulunda görev alan üyeleri tanıtarak, yeni kurulan ilçe teşkilatı hakkında bilgi verdi.

Eynesil Kaymakamı İdris Koç’da Başkan Mürtezaoğlu’na ve yeni yönetime başarılar diledi.AK PART 1