Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

Eynesil Belediye ile Belediye İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz işçilerin memnun kaldığı bir sözleşme imzaladıklarını belirtti.

Belediye-İş Sendikası Eynesil Belediyesi Temsilcisi M.Okan Çalık’da sözleşmenin yüz güldüren bir sözleşme olduğunu belirterek Başkan Karadeniz’e teşekkür etti.

Sözleşmenin amacının her tarafı memnun etmek olduğunu belirten Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, “Eynesil Belediyesi olarak, Belediye İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi imzaladık.  İşçilerimizin çağın gereklerine uygun bir yaşam düzeyine ulaşmalarını sağlamak en büyük amacımızdır. İşçilerimiz memnun, biz memnunuz. Dileriz her belediye, emekçisiyle en az bizim kadar memnuniyet ve barış içerisinde çalışır. Tüm çalışanlarımıza ve değerli ailelerine hayırlı olsun” dedi.

Belediye-İş Sendikası Eynesil Belediyesi Temsilcisi M.Okan Çalık sözleşmeden memnun kaldıklarını belirterek,” Belediyemiz ile Sendikamız arasında yürütülen Toplu-İş sözleşmesi görüşmeleri emekçi arkadaşlarımızın yüzünü güldüren bir şekilde sonuçlanmıştır.  ‘Emeğin hakkını verenlere selam olsun’ Bu süreçte biz emekçilere tüm özverisiyle desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Latif Karadeniz ‘e bütün emekçi arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim” dedi.