Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk Eynesil’de bir dizi temaslarda bulundu.

İlk olarak Ak Parti İlçe binasına gelen Öztürk yeni görevlendirilen AK Parti İlçe Başkanını Hüseyin Mürtezaoğlu ve yönetim kurulu ile bir araya geldi.

Başkam Mürtezaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile tanışan Öztürk bazı esnafları da ziyaret etti.

Eynesil Kaymakamı İdris Koç ve Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz’i de makamında ziyaret eden Sabri Öztürk,  “Eynesil İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettik. Yeni İlçe Başkanımız Hüseyin Mürtezaoğlu ve yönetim kurulunu tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Hep birlikte Eynesil için güzel, hayırlı hizmetler yapılmasını temenni ediyorum. İlçe Başkanımız Hüseyin Mürtezaoğlu, Ören Belediye Başkanımız Mustafa Eren ve teşkilat mensuplarımızla ile birlikte bazı esnaflarımızı da ziyaret ettik. Tüm esnaflarımıza hayırlı, bereketli kazançlar diliyorum. Ayrıca Eynesil Kaymakamız İdris Koç’u ve Eynesil İlçe Belediye Başkanımız Ahmet Latif Karadeniz’i makamlarında ziyaret ettik. İlçe Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yaptığımız ziyarette ilçemizle ilgili çalışmalarımızı istişare ettik. Belediye Başkanımız Ahmet Latif Karadeniz çalışmaları ve yeni yapılacak belediye binası projesi hakkında bilgiler verdi. Nazik ev sahipliği için Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ün Eynesil’deki gezisine Ören Belde Belediye Başkanı Mustafa Eren ve İl Genel Meclis Üyesi Fatih Cansız’da katıldıSABR ZTRK 3SABR ZTRK 4