Güncel - Görele ve Çevre İlçeler

MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, açılışta yaptığı konuşmada ''Giresun Milletvekilimiz Cemal Öztürk, Giresun Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Kıymetli İlçe Belediye Başkanlarımız ve Değerli Ülküdaşlarımızın eşliğinde, İl Müftümüz Muhittin Oral, hocamızın duaları ile Alparslan Türkeş Aşevi’mizin açılışını gerçekleştirdik. Giresun Ülkü Ocakları Başkanımız ve yönetimine, Merkez İlçe Başkanımız ve yönetimine, tüm gönül erlerine yürekten teşekkür ediyorum. Rabbim utandırmasın'' dedi.

Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu, ''Şehrimizde yeni hizmete giren ve çok da anlamlı bir isme sahip olan Alparslan Türkeş Aşevi'nin açılışına katıldık. Böylesine güzel düşünceyi biz de destekliyoruz. İlimize hayırlı olsun'' dedi.

Alparslan Türkeş Aşevi'nin Açılışına Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Ak Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, İl Müftüsü ve davetliler katıldı.ALPASLAN TRKE AEV 1ALPASLAN TRKE AEV 2