Sağlık - Görele

İlçede başlatılan uyuşturucuyla mücadele kampanyası kapsamında o batağa düşmüş gençlere destek verilerek, her türlü masrafları karşılanacak.

 

BIRAKMAK İSTİYORSAN GEL

Görele’de Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı tarafından, bırakmak istiyorum diyorsan Görele Ülkü Ocakları seninle beraber sloganıyla uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile mücadele kampanyası başlatıldı.

 

Uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile mücadele kampanyası kapsamında şehrin muhtelif yerlerine billboard ve afişler asıldı.

 

Ülkü Ocakları Görele İlçe Başkanı Halil İbrahim Kalaman, ilçede bırakmak istiyorum diyorsan Görele Ülkü Ocakları seninle beraber sloganıyla uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile mücadele kampanyası başlattıklarını söyledi.

 

Uyuşturucunun, Türk gençliğinin damarlarındaki asil kanı kirletmesine geleceğimizin karartılmasına izin vermeyeceklerini belirten Kalaman, “Görele Ülkü Ocakları olarak toplumumuzun kanayan yarası ve binlerce genç kardeşimizin hayatına mal olmuş olan uyuşturucuya karşı medeni bir şekilde Belediyemiz ve mülki idare amirlerimizle istişare edip uyuşturucuya karşı geniş çaplı bir mücadele başlatmış bulunuyoruz. Bu belanın pençesine düşmüş tanıdığınız var ise hiç çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tedavi ve ilaç masrafları kurumumuza ait olduğu gibi bu kişilerin isimleri gizli tutularak, psikiyatrik destek sağlanacak. Desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

 

uyusturucu ile mucadele 02